Piątek, 22 lutego 2019r.

Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Stracone punkty, stracone złudzenia?

Arkonia Szczecin - Flota 1-1 (0-1)

Stracone punkty, stracone złudzenia?

Foto: Piotr Dworakowski

Gospodarze rozpoczęli ten mecz bardzo przestraszeni i prosiło się, aby to wykorzystać. W 9 minucie Trafalski, a w 12 Helt, z bliska nie trafili do bramki. Ten drugi zrehabilitował się jednak dwie minuty później wykorzystując przytomne podanie Bursy i Flota objęła prowadzenie, które utrzymała do przerwy. Okazje/próby przed przerwą mieli jeszcze Helt, Harkot, Staniszewski i Bursa. Arkonia w pierwszej połowie realnie nie zagroziła bramce Floty ani razu.

W drugiej połowie stało się coś dziwnego. Arkonia zdecydowała się przejąć inicjatywę, a zawodnicy Floty kompletnie nie umieli temu zaradzić. Wyprowadzili kilka kontr, ale przejąć kontroli nad grą nie dali rady. W 71 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul Trafalskiego na Małku, choć można mieć wątpliwości kto tu kogo faulował. Przez pozostałe 18 minut obraz gry się nie zmienił. Najlepsze okazje mieli jeszcze, dla Floty: Helt i Staniszewski w 82 minucie, a dla Arkonii Paleń w 90+1.

0-1  Mariusz Helt  14 minuta
1-1  Mateusz Król  72 minuta z karnego

Flota: Grzegorz Hnat (68 Oskar Bochen), Dawid Trafalski, Paweł Stankiewicz, Dariusz Kozłowski, Michał Wnuk (79 Piotr Tkaczonek), Piotr Bursa, Mateusz Wątroba (87 Oskar Zięty), Mariusz Helt, Grzegorz Skwara, Patryk Harkot, Damian Staniszewski.
Nie grali: Maciej Rombalski, Filip Żabiński.
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Arkonia: Grzegorz Klichowski, Szymon Kochański, Michał Bachmatiuk, Dawid Langner, Mateusz Król, Patryk Małek, Artur Paszkiewicz, Kacper Kleszczyński, Tomasz Łaszkiewicz, Patryk Rygiel (46 Marcel Paleń), Mateusz Stasiak.
Nie grali: Przemysław Gracz, Mariusz Modliński, Damian Wiśniewski, Andrzej Kryścio.
Trener: Robert Jurszo.
Kierownik drużyny: Marek Bodys.

Żółte kartki:
Flota: Stankiewicz (77), Bursa (90+4).
Arkonia: Rygiel (33), Langner (53), Król (79), Kleszczyński (83).

Sędziowali: Paweł Bauza, Marcin Dubaniewicz, Kamil Bernat.

Widzów: ok. 50.

Autor: Waldemar Mroczek
comments powered by Disqus