Imieniny: Marka, Jarosława, Wasyla

Strona główna / Sport / Trampkarze Flota wygrywają na wyjeździe

FLOTA Świnoujście - Bizon Cerkwica 5-2 (2-0)

Trampkarze Flota wygrywają na wyjeździe

W poniedziałek (07.05.) drużyna trampkarzy FLOTY Świnoujście rozegrała kolejny mecz ligowy w rozgrywkach ZZPN-u rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Mecz ten został rozegrany na wyjeździe.

Nasza drużyna grała od samego początku bardzo skupiona i zmotywowana, czego rezultatem były strzelone w pierwszej połowie dwie bramki po stałych fragmentach gry ( mógłby być wynik wyższy gdyby został wykorzystany przez FLOTĘ rzut karny w 11 minucie meczu - strzał w poprzeczkę). Druga połowa również należała pod kątem gry i ataków dla FLOTY co przyłożyło się na końcowy wynik. Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem FLOTY Świnoujście 5:2.

NASI Trampkarze zagrali w składzie: 25. Hubert Wydra (12. Adrian Ziemliński 63’), 11. Mateusz Słowiński (3. Jakub Wroniak 60’), 14. Kamil Bartoszewicz, 9. Kacper Reut, 19. Adam Stefaniak-Ostrouch, 2. Tomasz Cellner (21. Martin Kłosowski 48’), 15. Oliwier Szymański (13. Jan Sobotkiewicz 36’), 6. Dawid Mizerkiewicz (20. Dawid Tomf 36’) (10. Nikodem Bocheński 65’), 7. Bartosz Jankowski (5. Nikodem Rusin 53’), 22. Nikodem Szlaga, 4. Marcin Sperkowski (16. Hubert Łysikowski 63’). Grali wszyscy zgłoszeni do meczu zawodnicy.

Bramki dla Bizona w 58 i 70 minucie.

Serdeczne podziękowania dla przybyłych na mecz kibiców i ich wzorowe kibicowanie.

Autor: MKS Flota