Środa, 23 stycznia 2019r.

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Weź udział w Bałtyckiej Sztafecie 2018

Wydarzenia

Weź udział w Bałtyckiej Sztafecie 2018

Foto: Organizatorzy BS2018

Bieganie to najprostsza forma aktywności fizycznej. W ostatnim okresie stało się oznaką prowadzenia zdrowego stylu życia. Do biegania nie trzeba nikogo namawiać. Biegają nie tylko znani sportowcy, celebryci i ludzie show biznesu. Biega prawie każdy, niezależnie od grupy społecznej, płci i umiejętności.

Nie trzeba też nikogo przekonywać, że jest to sport dla ludzi w każdym wieku. Nie potrzebujemy wymyślnych urządzeń i sportowego sprzętu. Wystarczą buty, spodenki, koszulka i bieżnia, którą może być ścieżka w lesie, chodnik na osiedlu, plaża lub boisko osiedlowe.

W dniach 14 – 17 czerwca 2018 r. odbędą się biegi w ramach Bałtyckiej Sztafety 2018 na trasie od Latarni Morskiej Krynica Morska do Latarni Morskiej Świnoujście, wzdłuż linii brzegowej szlakiem latarń morskich polskiego wybrzeża. Celem Bałtyckiej Sztafety jest uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a przewodnim motywem Sztafety będzie przeniesienie symbolicznego światła z Latarni Morskiej w Krynicy Morskiej do Latarni Morskiej w Świnoujściu. Głównym organizatorem BS2018 jest Akademia Marynarki Wojennej oraz Inspektorat Marynarki Wojennej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Biegi, na które serdecznie zapraszamy:

Krynica Morska – 5 km (start 14.06 – godz. 20.00)
Hel - Rozewie – Maraton (start 15.06 - godz. 11.00)
Ustka - Jarosławiec – 25 km (start 16.06 - godz. 09.00)
Międzyzdroje - Świnoujście – 10 km (start 17.06 - godz. 08.30)

Wszystkie biegi w ramach Bałtyckiej Sztafety są darmowe. W pakietach startowych oprócz numeru startowego jest koszulka techniczna z logo, plecaczek sznurkowy, gadżety, a także dla wszystkich uczestników bardzo ciekawy niepowtarzalny medal.

Zapraszamy do zapisów - www.baltyckasztafeta.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Autor: Organizatorzy BS2018
comments powered by Disqus