Poniedziałek, 25 marca 2019r.

Imieniny: Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Weekendowe zwycięstwa AP Baltica

Wydarzenia

Weekendowe zwycięstwa AP Baltica

Foto: AP Baltica

W sobotę (09.06) Trampkarze AP Baltica rozegrali w Szczecinie mecz ligowy z tamtejszą Stalą w ramach 10 kolejki rundy wiosennej Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN. Nasi młodzi piłkarze nie dali żadnych szans rywalowi dominując od początku do końca meczu. Mecz toczony w 35 stopniowym upale zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 11:0.

Kolejnego dnia (10.06), w godz. 11:00-14:00, na syntetycznym boisku OSiR przy ul. Matejki 17a w Świnoujściu, byliśmy gospodarzem ostatniej kolejki ligi Żaka w sezonie rozgrywkowym 2017/2018.

AP Baltica wystawiła aż 4 zespoły, a stawkę uzupełniły drużyny: Fala Międzyzdroje oraz AP Gryf Kamień Pomorski. Mecze odbywały sie na dwóch boiskach, na których toczyły sie wyrównane boje. Wiele akcji i bramek były naprawdę przedniej urody, za które licznie zgromadzona publiczność nagradzała zawodników gromkimi brawami. Tego dnia każdy zespół mógł się cieszyć z wygranej, a sam turniej można nazwać wielkim sukcesem, na zakończenie sezonu 2017/2018!.

Pragniemy podziękować wszystkim rodzicom, za pomoc w organizacji imprezy i wspaniałego poczęstunku. Panu Leszkowi Wadze za pomoc medyczną oraz Restauracji Batista za pyszną pizzę.

Wielkie Brawa dla naszych piłkarzy!

Autor: AP Baltica
comments powered by Disqus