Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

• DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Abstynencki bieg brzegiem morza

Abstynencki bieg brzegiem morza

W jubileuszowym XX Biegu Abstynenta rozegranym w niedzielne południe 25. maja udział wzięło 32 zawodników ze Świnoujścia, Garzu, Polic, Szczecina, Wrocławia i Hamburga.

Na 8,5 kilometrowej trasie wiodącej plażą od wejścia przy pływalni do molo w Ahlbecku i z powrotem najszybszy był Artur Miller z Przytoru, który pokonał drugiego na mecie Roberta Derdę i trzeciego Remigiusza Joppka.

Wśród pań zwyciężyła Joanna Szczepaniak ze Szczecina przed Benią Kusińską i Anną Kozieł z Wrocławia. Najostrzejszy bój stoczyli na ostatnich, finiszowych 150 metrach Piotr Cupryś i Mariusz Fryska (różnica jednej sekundy). Poza klasyfikacją biegł Jan Dudziak uzyskując czas 37.18.

31. Horst Trettin - 1.03.30
  32. Karol Witkowski - 1.31.31 (nordic-walking)

Zawody sędziowały – Anna Kozieł  (biuro zawodów) I Anna Siedlaczek (sędzia główny). Obsługę foto sprawowali – Karolina Lesnau, Piotr Zgraja i Przemysław Kusiński (otouznam).

Bieg zorganizowali wspólnie Stowarzyszenie Trzeźwościowe HOL i klub Biegacza Jogging. Prezes ST HOL Piotr Zgraja każdemu zawodnikowi na mecie wręczał okolicznościowy dyplom. Trzy pierwsze panie i trzech pierwszych panów zdobyło puchary, które otrzymają w sobotę 31. maja na wieczornicy ST HOL w kawiarni Gryfia.

Autor: KB Jogging