Czwartek, 19 września 2019r.

Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / 113. parkrun za nami

Wydarzenia

113. parkrun za nami

Foto: Joanna Szafrańska

Dla 99 osób i 4 czworonogów sobotni poranek rozpoczął się bardzo aktywnie. Po profesjonalnej rozgrzewce, przed samym startem podziwiać mogliśmy tych, którzy są z nami najdłużej na parkrunie. Ogromne brawa dla Moniki Murawskiej, która już po raz 100-tny stanęła na linii startu, a także dla Patrycji Aperlińskiej i Adama Małochy dla których był to 50 parkrun.

Echo niosło dziś też po parku gromkie sto lat, które wyśpiewali wszyscy biegacze i wolontariusze naszej parkrunowej koordynatorce Eli Jabłońskiej z okazji jej urodzin. A potem wyruszyli tłumnie na trasę. Ponieważ nasza jubilatka przyniosła wspaniały urodzinowy tort, to do jego konsumpcji najbardziej spieszyło się dzisiaj panom: Maciejowi Gołębiewskiemu, Tomkowi Ulewińskiemu i Dariuszowi Kowalewskiemu oraz paniom: Sandrze Laudien, Joanie Volk i Teresce Domalewskiej. Pozostali uczestnicy też się spieszyli, ale po drodze doszły ich słuchy, że tort jest wielki i wystarczy dla każdego. Padło co prawda 13 rekordów, ale nie były one chyba wynikiem łakomstwa tylko znakomitej formy naszych parkrunowiczów! Jak zawsze nie zabrakło debiutantów, tym razem 11-stu, a także gości z kraju i z zagranicy a byli to mieszkańcy Sulejowa, Poznania, Krakowa, nasi niemieccy biegowi przyjaciele a także Brytyjczycy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy ponownie. Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie pod linkiem: www.parkrun.pl/swinoujscie

ziękujemy naszym lokalnym partnerom, szczególne podziękowania składamy KS Uznam za dostarczoną wodę mineralną i 19 wolontariuszom dzięki którym dzisiejszy parkrun mógł się odbyć. A już za tydzień zapraszamy na # 114 spotkanie.

Czas jest pojęciem względnym. Nie zawsze jedna chwila będzie dla nas trwała tak samo długo. Bywa, że przemknie jak błyskawica, ale zdarza się, że trwa wieczność. Nasze życie jest sumą takich chwil, drobnych i większych smutków i radości, przeżyć wartych zapamiętania i takich, które chcemy zepchnąć w otchłań niepamięci. Wszyscy pragniemy być szczęśliwi dlatego starajmy się łapać w życiu takie chwile, które na zawsze zatrzymamy w kadrze pamięci. Być może do nich właśnie będą należały nasze cosobotnie parkowe spotkania.

Autor: Parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus