Czwartek, 19 września 2019r.

Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Piłkarska niedziela Floty Świnoujście

Wydarzenia

Piłkarska niedziela Floty Świnoujście

Foto: MKS Flota

W niedzielę 09.09.2018 zawodnicy FLOTY Świnoujście, którzy są zrzeszeni PSFS POGOŃ Szczecin wzięli udział w wewnętrznym turnieju organizowanym właśnie przez PSFS, który odbył się tym razem w Kamieniu Pomorskim. Był to nasz drugi turniej, w którym uczestniczyliśmy. Drużyny były z 10 lokalizacji PSFS w czterech kategoriach wiekowych.

Łącznie udział w turnieju wzięło około 280 zawodników. FLOTA Świnoujście pojechała w składzie 42 osobowym, wystawiając 6 drużyn. Najmłodsza drużyna była w kategorii skrzat, a najstarsza w kategorii młodzik. Wszyscy nasi młodzi zawodnicy wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem i pokazali się z bardzo dobrej strony zarówno pod względem technicznym jak i wytrzymałościowym. Padło bardzo wiele pięknych bramek, przez co gra była bardzo emocjonująca.

Dla większości zawodników oraz drużyn był to pierwszy udział w tak dużym turnieju. W przerwie na młodych piłkarzy czekał pyszny i zdrowy poczęstunek przygotowany dzięki firmie SOLVEN. Przygotowanych zostało również wiele atrakcji: fotobudka, różnego rodzaju konkursy, a największą niespodzianką było spotkanie z zawodnikami drużyny ekstraklasowej POGOŃ SZCZECIN. Na zakończenie turnieju każdy otrzymał z zawodników otrzymał pamiątkowy medal.

Nasz wyjazd z tak dużą ilością zawodników nie byłby możliwy dzięki naszym rodzicom, którzy spisali się na medal pomagając nam w opiece nad zawodnikami. W związku z tym, że mieliśmy zgłoszonych 6 drużyn, każdy z rodziców który był z nami mieli przed sobą wielkie zadanie do wykonania - był to ich pierwszy debiut trenerski, a nawet sędziowski. 

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne mecze drużyn FLOTY Świnoujście.

Dziękujemy i korzystając z okazji chcielibyśmy również serdecznie zaprosić na mecze ligowe jak i turniejowe oraz do dopingowania naszych wychowanków trenujących i grających we FLOCIE Świnoujście. Motto NASZEGO Klubu: "Od ŻAKA do SENIORA - sport to zdrowie i szacunek do przeciwnika. Gra w piłkę nożną łączy, a nie dzieli".

Autor: MKS Flota
comments powered by Disqus