Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

Strona główna / Sport / Zwycięska niedziela AP Baltica

Piłka nożna

Zwycięska niedziela AP Baltica

W niedzielne popołudnie, na Stadionie Miejskim w Świnoujściu, zostało rozegrane derbowe spotkanie w kategorii wiekowej Młodzik (rocznik 2006/07), w którym Akademia Piłkarska BALTICA podejmowała Flotę. Ze względu na derbowy charakter, mecz wzbudził sporo emocji u licznie zgromadzonej publiczności, złożonej głównie z rodziców młodych piłkarzy.

Od początku do końcowych minut spotkania, inicjatywa należała do młodych piłkarzy AP Baltica, którzy stworzyli niezliczoną ilość sytuacji bramkowych. Tylko część z nich została wykorzystana.

Ostatecznie, mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem AP Baltica Świnoujście 3:0. Bramki strzelili Kacper Szmaja, Kacper Jasiecki oraz Grzesiu Frejnik.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom AP Baltica bardzo dobrej gry, a także zwycięstwa w derbowym pojedynku.

Na wyjeździe, nasza najstarsza drużyna AP Baltica, występująca w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, rozegrała mecz w Szczecinie z miejscową Stalą. Przewaga naszej drużyny przez cały mecz nie podlegała dyskusji, mimo to do przerwy utrzymywał się wynik remisowy 2:2.

Po przerwie gra toczyła się niemal wyłącznie na połowie przeciwnika, zespół Baltica stworzył wiele wyśmienitych sytuacji do strzelenia gola, tylko część z nich wykorzystując.

Ostatecznie, to wyjazdowe spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem AP Baltica 6:2.

Bramki dla naszej drużyny strzelili: Olaf Wojtkiewicz, Filip Adamski, Mike Janiszewski, Michał Padykuła oraz Maks Turajski, jedna bramka padła po samobójczym trafieniu Zawodnika Stali.

W Międzyzdrojach w turniejach ligowych, wzięły udział nasze drużyny Orlika Starszego E1 (2008) oraz Żaki F1(2010). Tam również nie zabrakło piłkarskich emocji, za które dziękujemy.

Serdecznie Gratulujemy wygranej wszystkim naszym młodym piłkarzom.

Autor: AP Baltica