Sobota, 25 maja 2019r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Pracowity weekend Juniorów i Młodzików FLOTY Świnoujście

Piłka nożna

Pracowity weekend Juniorów i Młodzików FLOTY Świnoujście

Foto: MKS Flota

Drużyna Juniorów FLOTY Świnoujście pod wodzą Trenera Piotra Polarczyka zremisowała na wyjeździe po bardzodobrej grze z liderem grypy Regą Trzebiatów 2:2. Mecz został rozegrany w niedzielę tj. 23 września na tamtejszej głównej płycie boiska. Bramki dla FLOTY Świnoujście zdobył: Liam Maćkowski - 24’ i 53’.

Również w niedzielne popołudnie Drużyna Młodzika FLOTY Świnoujście Trenera Grzegorza Skwary na głównym boisku przy ul. Matejki 22  rozegrała swój mecz z drużyną AP Baltica. Cała rywalizacja odbyła się w czysto sportowej atmosferze, choć  zdarzyło się 2 minutowe wykluczenia dla zawodnika AP Baltica. Piłkarze FLOTY Świnoujście pokazali bardzo ciekawy i widowiskowy futbol czego rezultatem były oklaski ze strony licznych kibiców, którzy zabrali się na trybunach, a szczególnie dla bramkarza zespołu FLOTY Świnoujście – za niesamowite interwencje. Mecz zakończył się niestety porażką, ale to tylko wpłynęło pozytywnie na dalszą motywację i większy wysiłek na treningach zawodników FLOTY Świnoujście.

Drużyna Trampkarzy FLOTY Świnoujście również rozegra swój mecz w poniedziałek tej. 24 września na wyjeździe – o wyniku meczu poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

Warto podkreślić, iż od tego sezonu zgodnie z zaleceniem ZZPN nie prowadzi się klasyfikacji wyników oraz tabeli rozgrywek w tej  kategorii wiekowej. Wszystko po to, aby w rozgrywkach brali udział wszyscy zawodnicy – odsyłamy do artykułu: junior.weszlo.com.

Serdecznie GRATULUJEMY młodym piłkarzom i zapraszamy wszystkich chętnych do trenowania z NAMI, czyli FLOTA Świnoujście.

 

Autor: MKS Flota
comments powered by Disqus