Niedziela, 26 maja 2019r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Tenisowa sobota w OSiR „Wyspiarz”

Wydarzenia

Tenisowa sobota w OSiR „Wyspiarz”

Foto: OSiR „Wyspiarz”

W sobotę 17 listopada w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Łączne w trzech kategoriach wzięło udział 23 zawodników i zawodniczek.

W turnieju głównym, grze pojedynczej mężczyzn w kat. OPEN (systemem do dwóch przegranych) zwyciężył instruktor sekcji tenisa stołowego OSiR - Pan Mirosław Weremiuk. W finale M. Weremiuk wygrał z Kamilem Wawrzyckim 3 : 1 (9, -6, 8, 5). W meczu o III miejsce Paweł Skuza pokonał Rafała Szczerbińskiego 3 : 2.

Turniej kobiet w kat. OPEN (6 dziewcząt - "każda z każdą) zakończył się wygraną Wiktorii Bugała, przed Martyną Nikodemiak i Aleksandrą Majer.

Turniej oldbojów w kat. 50+ wygrał Pan Tadeusz Jakubowiak wygrywając w decydującej grze najstarszego uczestnika turnieju 79-letniego Mariana Wyrzykowskiego 3 : 2. Trzecie miejsce zajął Artur Kruszyna.

Na zakończenie turnieju najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach zostali nagrodzeni okolicznościowymi pucharami.

UWAGA !

OSiR "Wyspiarz" planuje reaktywację ligi rekreacyjnej tenisa stołowego w składach dwu lub trzyosobowych. Wszystkich zainteresowanych (także osoby indywidualne) prosimy o kontakt z nr. tel. 537 500 889 (Mirek Matusz) lub kontakt osobisty podczas zajęć sekcji tenisa stołowego w środy w godz. 16 - 18 i soboty w godz. 15 - 17.

Autor: OSiR „Wyspiarz”
comments powered by Disqus