Środa, 26 czerwca 2019r.

Imieniny: Jana, Pawła

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Turnieje Baltica Cup 2018

Wydarzenia

Turnieje Baltica Cup 2018

Foto: AP Baltica

W sobotę (08.12), AP BALTICA rozpoczęła cykl turniejów halowych Baltica Cup 2018. O godz. 10:00 , jako pierwsi na parkiet w hali sportowej na Warszowie wybiegli zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi. W zawodach wzięło udział 5 zespołów: Junior Police, Football Academy Gryfice, Fala Międzyzdroje oraz 2 zespoły AP BALTICA.

Warto nadmienić, że w zespole gospodarzy wystąpili też chłopcy z roczników 2013 i 2014.

Gra toczyła się systemem każdy z każdym. Już w najmłodszej kategorii wiekowej nie zabrakło pięknych akcji i wiele strzelonych bramek, za które licznie zgromadzona publiczność dziękowała wielkimi brawami.

O godz. 15:00 do kolejnego turnieju, tym razem dla rocznika 2009 przystąpiły zespoły: APP Szczecin, Żaki Szczecin Dąbie, AP Gryf Kamień Pomorski, Fala Międzyzdroje, AP Gryfice i gospodarz AP BALTICA.

Mecze były niesamowicie wyrównane i trzymały w napięciu do ostatnich sekund, o czym świadczy aż 8 spotkań zakończonych remisem. Na obu turniejach, mimo zaciętej rywalizacji gra była fair-play, ze wspaniałą atmosferą w tle.

Brawa dla wszystkich zawodników za piękną grę!

Podziękowania dla rodziców za przygotowanie poczęstunku oraz dla Pana Grzybowskiego z West Baltic Resort, za ufundowane pysznej zupy

Autor: AP Baltica
comments powered by Disqus