Środa, 26 czerwca 2019r.

Imieniny: Jana, Pawła

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Gorąca atmosfera na 127. parkrunie

Wydarzenia

Gorąca atmosfera na 127. parkrunie

Foto: Piotr Zgraja

Mroczny poranek i ujemna temperatura nie przeszkodziła na dzisiejszą sobotnią aktywność w Parku Zdrojowym na 127. parkrunie, bo tu panowała gorąca atmosfera. Po rozgrzewce przeprowadzonej przez Jarka Jarosławskiego - biegacze, chodziarze i kijkarze pomknęli prawie pustymi alejkami parku. Linię mety przekroczyło blisko 60 osób. Dla dwóch uczestników był to debiut, a sześciu poprawiło swoje rekordy życiowe na tej trasie.

Najspieszniej było dzisiaj dla Roberta Derdy, Damiana Mikiewicza i Alexandra Donner, a wśród pań Teresy Domalewskiej, Moniki Murawskiej i Aleksandry Jaworskiej.

Jak zwykle uczestnicy 127. parkrunu mogli liczyć na wsparcie sporej grupy wolontariuszy, a były to następujące osoby: Elżbieta JABŁONSKA, Agnieszka MICHALSKA,  Arkadiusz DRZEWIECKI, Przemysław SZYMAŃSKI, Joanna SZAFRAŃSKA, Piotr ZGRAJA, Marcin CHWIEJ, Mirosław JABŁOŃSKI, Agata CHWIEJ, Adam Jerzy KRAWCZUK, Ewa DYMITROW, Aleksandra JASIUCHNA , Marek Błażej JASIUCHNA, Jarosław JAROSŁAWSKI, Jakub KOSEL, Zbigniew KOSEL, André LUBITZ.

W następną sobotę Wigilijny parkrun – nie zabraknie na nim świątecznych potraw, czerwonego barszczyku, pasztecików i innych wigilijnych smakołyków. Nie zapomnijcie o sportowych świątecznych strojach, może Gwiazdor do nas zawita.

Autor: Parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus