Wtorek, 21 maja 2019r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / 140. parkrun pomiędzy świętami...

Wydarzenia

140. parkrun pomiędzy świętami...

Foto: Parkrun Świnoujście

8 marca to Dzień Kobiet, 10 marca Dzień Mężczyzn, a 9 marca świąteczny parkrun z 48 osobami, których nie wystraszył ani deszcz ani wiatr. Przed biegiem Asia poczęstowała wszystkich przybyłych na parkrun Panów ptasim mleczkiem życząc, by im ptasiego mleka w życiu nie brakło. Na zwycięzców i wszystkie Panie oczekiwały upominki ufundowane przez Beatkę Krajewską. Były to kosmetyki, które mają upiększyć i poprawić samopoczucie w taką nieciekawą pogodę. Pomocy w organizacji biegu podjęło się 19 wolontariuszy, a szczególne uznanie należy się najmłodszej Marcelince Gawle. W samym pokonaniu trasy uczestniczyło 17 pań, 37 panów, w tym 4 juniorów płci obojga

Najspieszniej do mety było Paniom: 
1.Karolina Romańska – 23.23, 
2.Monika Murawska – 25.25 i 
3. Juniorka – Klaudyna Małocha – 25.44. 

Wśród panów najszybsi byli: 
1. Tomasz Magalski – 18.50 z Kamienia Pomorskiego uczestniczący po raz pierwszy w spotkaniu parkrunowym, 
2.Robert Rumistrzewicz – 20.13, 
3.Maciej Gołębiewski – 20.46. 

Sześć osób mimo niesprzyjających warunków pobiło swój rekord życiowy, a Iwonka uczestnicząca dopiero od sześciu tygodni w parkrun poprawia swój wynik z tygodnia na tydzień. Jedno okrążenie pokonała początkująca Małgosia i stwierdziła, że za tydzień da radę przejść całą trasę.

Szczegółowe wyniki tu: www.parkrun.pl/swinoujscie

Przed biegiem gromkimi brawami, okrzykami i dyplomem zostali nagrodzeni Klaudyna Małocha za pokonanie trasy po raz setny i Piotr Walkowiak po raz pięćdziesiąty. Po biegu zaś czekały na wszystkich pyszna herbatka i ciasta upieczone przez Paulinę i Beatę Krajewskie oraz Monikę Murawską. Jak zwykle nie zabrakło pysznych korzennych ciasteczek sponsorowanych przez Hotel Trzy Wyspy. Dziękujemy wszystkim partnerom, wolontariuszom i biegaczom za udział i zapraszamy jak zwykle za tydzień i co tydzień. Jutro zapraszamy wszystkie Panie na Bieg Kobiet o godz. 16 przy pływalni organizowany przez OSiR. Trasa ok. 3 km, dodatkowo wyścig na 100 metrów na szpilkach co najmniej 8 centymetrowej wysokości.

Życząc wszystkim Paniom i  świętującym Panom wszystkiego najlepszego polecamy aktywne spędzanie czasu w miłym towarzystwie.

Autor: Parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus