Wtorek, 21 maja 2019r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Panie pobiegły w niedzielę

Wydarzenia

Panie pobiegły w niedzielę

Foto: OSiR „Wyspiarz”

W niedzielę 10 mara 2019 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” już po raz VII zorganizował bieg specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Celem biegu była promocja sportu, upowszechnianie aktywności fizycznej – biegania wśród kobiet oraz uczczenie Dnia Kobiet na sportowo.

W imprezie biegowej towarzyszył jak zwykle marsz Nordic Walking i bieg na „ szpilkach”. Wyniki, miejsce i rekordy życiowe były ważne, ale nie mniej istotny był sam udział w gronie innych ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie biegania.

Panie zmierzły się na dystansie 3,2 kilometra, panowie mogli brać udział w zawodach tylko w przebraniu za kobiety. Zanim biegacze wyruszyli na trasę, życzyliśmy  udanej rywalizacji.  Wyniki kształtowały się następująco:

W biegu głównym
I miejsce – Agnieszka Załoga – Sikorska
II miejsce – Jagoda Deluga
III miejsce – Dominika Duszkiewicz

W marszu Nordic Walking
I miejsce – Katarzyna Zgraja
II miejsce – Renata Jankowska
III miejsce – Ewa Martyna

W biegu „ na szpilkach”
I miejsce – Anna Zdziechowska
II miejsce – Karina Mikulska – Gawle
III miejsce – Monika Murawska 

Pełny komunikat z zawodów na stronie www.osirwyspiarz.swinoujscie.pl

Każda uczestniczka na mecie otrzymała pamiątkowy medal, zaś pierwsze trzy miejsca na poszczególnych dystansach nagrodzone zostały okolicznościowymi pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”,  oraz nagrodami specjalnymi ufundowanymi przez sponsorów imprezy: Firmę Remondis oraz Twoje Radio.  Wszystkie uczestniczki biegów otrzymały od sponsorów nagrody niespodzianki. Sponsorami nagród w tej imprezie były: Cinema 3D, Hotel Trzy Wyspy, Biuro Turystyczne „ Wybrzeże”, Pizzeria DaGrasso, Kawiarnia Cafe Paris, Forma Studio Fitness, Tawerna w Sieci, Hotel Hampton by Hilton, Restauracja Neptun, El. Papa Cafe Hamingway, Magiczny Świat Minigolfa w 3D. Poczęstunek zapewniły firmy: Krymal s.c. Zakład Gastronomiczno – Handlowy oraz Piekarnia – Cukiernia Jarosław Węglarz. 

Gratulacje dla biegaczek oraz serdeczne podziękowania dla sponsorów i wspierającej nas Straży Granicznej.

Zapraszamy w przyszłym roku.

Autor: OSiR „Wyspiarz”
comments powered by Disqus