Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Sport / Cenny remis trampkarzy AP Baltica Świnoujście

Piłka nożna

Cenny remis trampkarzy AP Baltica Świnoujście

W sobotnie przedpołudnie (23.03) na świnoujskim boisku OSIR odbył się mecz w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, w którym to Akademia Piłkarska BALTICA Świnoujście podejmowała Gwardie Koszalin. Od samego początku mecz był bardzo zacięty i obfitował w sytuacje bramkowe.

Dosyć szybko prowadzenie objęli piłkarze AP Baltica, kiedy to po podaniu Mike’a Janiszewskiego pięknym rajdem popisał się Maks Turajski i umieścił piłkę w bramce. Po kilkunastu minutach z rzutu wolnego pięknym strzałem prowadzenie świnoujścian na 2:0 podwyższył Filip Adamski. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Zaraz po przerwie goście w zamieszaniu podbramkowym zdobyli kontaktową bramkę, jednak chwilę później po inteligentnym rozegraniu piłki przez Romka Dziubę, bramkę strzelił Olaf Wojtkiewicz i było 3:1dla AP Baltica. Kiedy wydawało się, że spotkanie pozostaje pod naszą kontrolą, na 10 minut przed końcem meczu piłkarze Gwardii egzekwowali rzut rożny, który zakończył się kontaktowym golem. Bramka ta dodała skrzydeł gościom, którzy w samej końcówce meczu strzałem z 2 metrów doprowadzili do wyrównania i spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Licznie zgromadzona publiczność była jednak świadkami świetnego widowiska stojącego momentami na wysokim poziomie.

Naszym piłkarzom gratulujemy udanego meczu i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach ligowych.

Autor: AP Baltica