Wtorek, 19 marca 2024r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Sport / Młodzi Lekkoatleci z Sekcji LA OSiR „Wyspiarz” na Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych

Wydarzenia

Dużym sukcesem młodych lekkoatletów z sekcji OSIR „Wyspiarz” zakończyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych, które rozegrane zostały w dniu 23 marca 2019 r. w Policach. W zawodach wystartowało 608 zawodników z 18 klubów naszego województwa.

Sekcję LA reprezentowała 22 osobowa grupa młodych biegaczy, którzy w ramach mistrzostw wywalczyła aż 6 medali.

W kategorii U 12 – wicemistrzostwo województwa wywalczyła Pola Miszel oraz Rafał Kowalczyk, zaś brązowymi medalistami mistrzostw zostali Szymon Pacholik – uczniowie SP 6 i Mikołaj Majewski – uczeń SP 4.

W kategorii U 10 – brązowy medal wywalczył Michał Kaleta, zaś za IV miejsce w kategorii U 10 medal odebrała Nadia Gajewska.

W zawodach wzięli udział również: Marcel Trydeński, Maciej Ruciński, Franciszek Gralak, Gabriel Kasprzyk, Bartosz Litra, Kamil Gajewski, Kacper Romejko, Julianna Radzio, Gabriela Salamonik, Lena Szepke, Emilia Stalka, Natalia Koszykowska, Justyna Guzenda, Ania Korpysz, Katarzyna Dobek, Hania Salamonik, którzy również wykazali się dużym zaangażowaniem sportowym i chęcią walki o poprawienie swoich dotychczasowych rekordów życiowych.

Autor: OSiR „Wyspiarz”