Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Sport / Prawobrzeże z 6-punktową przewagą nad Koroną Stuchowo

Sport

Prawobrzeże z 6-punktową przewagą nad Koroną Stuchowo

24.03, tydzień po nieodbytym meczu nasi zawodnicy wychodzą na boisko w Cerkwicy. Druga kolejka rudny wiosennej w meczu Bizon Cerkwica - UKS Prawobrzeże Świnoujście kończy się wynikiem 0:7 (0:0). Do przerwy wynik wynosił 0:0. W drugiej połowie nie musieliśmy długo czekać aż nasi zawodnicy poczują ducha walki i już w 50 minucie pierwszą bramkę dla UKS strzela Damian Siwiec.

Następnie bramki wpadały jedna po drugiej: 70 min. 0:2 Damian Siwiec, 75 min. 0:3 Rafał Szmaja, 79 min. 0:4 Rafał Szmaja, 85 min. 0:5 Kamil Polnik, 86 min. 0:6 Kamil Polnik, 88 min. 0:7 Kamil Mądry.

Drugą rundę Nasza drużyna kończy na pierwszym miejscu w tabeli z przewagą 6 pkt. Jak to ujął jeden z naszych strzelców Damian Siwiec: "Kolejny krok zrobiony!".

Na mecz wyszliśmy w składzie: Filip Doroszewski, Michał Wnuk, Dawid Jaracz, Arkadiusz Waliszewski, Marcin Zmudziński ( 65' Dawid Damazyn), Kamil Mądry, Mateusz Bednarczyk (46' Krzysztof Burchacki), Piotr Pluta (46' Piotr Bartosewicz), Kamil Polnik, Rafał Szmaja, Damian Siwiec (72' Krzysztof Smotrycki) Skład rezerwowy: Krzysztof Nowak, Mateusz Chrzanowski, Adrian Woźniak, Trener Łukasz Kupczyk.

Autor: UKS Prawobrzeże