Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Strona główna / Sport / Wysoka wygrana Prawobrzeża

Piłka nożna

Wysoka wygrana Prawobrzeża

Piłkarze Prawobrzeża pewnym krokiem idą w kierunku awansu. W sobotę nasza drużyna wygrała 1:5 w Stepnicy z tamtejszym Zalewem. Już w 2 minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Kożyb. Jednak chwila nie uwagi i zawodnik Zalewu wyrówał pięknym strzałem w samo okienko. W 30 minucie padłabramka której strzelcem był Rafał Szmaja.

Po przerwie nasi zawodnicy kontrolowali przebieg spotkania i kolejne bramki były tylko kwestia czasu. I kolejno 60 i 80 min. ponownie Mateusz Kożyb. Wydawało się że takim wynikiem skończy się mecz, jednak na boisko wszedł 18-letni Vasil Makar i po pięknym rajdzie ustalił wynik spotkania.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na mecz który zagramy za tydzień na stadionie przy ulicy Białoruskiej

Sobota 13.04, godzina 17.00 Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska.