Wtorek, 20 sierpnia 2019r.

Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Kolejna aktywna sobota z 148. parkrunem już za nami

Wydarzenia

Kolejna aktywna sobota z 148. parkrunem już za nami

Foto: parkrun Świnoujście

W majówkowy weekend biegacze, kijkarze, chodziarze i wolontariusze chętnie przybyli do parku. Dziś zawitali do nas goście aż z Londynu, Niemiec, Poznania, Katowic i Szczecina. Przed startem nie mogło zabraknąć ogromnych gratulacji i pięknego dyplomu dla Małgorzaty Śliwińskiej, która przebiegła już 100 parkrunów. Cieszymy się, że systematycznie jesteście z nami. Teraz czekamy z niecierpliwością na kolejnych parkrunowiczów. Na starcie ustawiło się aż 94 zawodników, a 17 z nich biegło z nami po raz pierwszy.

3,2,1 START i punktualnie o 9.00 wszyscy ruszyli z uśmiechami i biało-czerwonymi kotylionami na piersi.Wiosna w Parku zachwycała wszystkich uczestników i tych szybkich i tych rekreacyjnych. Ci pierwsi postanowili dotrzeć jak najszybciej na ciepłą herbatkę, którą przygotowali dzisiaj Agnieszka i Robert Dusza A byli to:

Panowie: Mateusz Brylewski (17:24), Robert Derda (19:33), Adam Olejniczak (20:30 – Nowy Rekord Życiowy) oraz Panie: Dominika Duszkiewicz (23:36), Karolina Romańska (23:37) i Małgorzata Śliwińska (24:58). 

Wśród zawodników aż 5 osób poprawiło swoje rekordy życiowe – gratulujemy wszystkim serdecznie i życzymy kolejnych udanych biegów!

Pełne rezultaty znajdziecie na naszej stronie.

Dzięki 18 wolontariuszom bieg odbył się w spokojnej, radosnej i przede wszystkim bezpiecznej atmosferze.

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz 15 rocznicy obecności Polski w Unii Europejskiej wszyscy uczestnicy mieli piękne biało czerwone kotyliony i małe flagi ufundowane przez Urząd Miasta Świnoujście za co bardzo gorąco dziękujemy. 

Również dziękujemy lokalnemu partnerowi Hotelowi „Trzy Wyspy” za pyszne korzenne ciasteczka i owocowe cukierki.

Za tydzień 149. parkrun na których już dziś serdecznie zapraszamy. Start jak zwykle o 9.00 w Parku Zdrojowym koło boiska.

Do zobaczenia!

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus