Wtorek, 20 sierpnia 2019r.

Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Efektowne zwycięstwo trampkarzy AP Baltica Świnoujście

Piłka nożna

Efektowne zwycięstwo trampkarzy AP Baltica Świnoujście

Foto: AP Baltica

W kończącą weekend majowy niedzielę (05.05) Trampkarze AP Baltica Świnoujście, rozegrali w Gryfinie mecz 7 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN z miejscowym Energetykiem. Od samego początku mecz pozostawał pod pełną kontrolą piłkarzy ze Świnoujścia, którzy górowali nad przeciwnikiem w każdym aspekcie, zarówno indywidualnie pod względem technicznych umiejętności jak i zespołowo. 

Spotkanie było pełne pięknych akcji i sytuacji bramkowych stwarzanych przez naszą drużynę, a także efektownych zagrań prezentowanych przez naszych piłkarzy.

Jedynym minusem tego wydarzenia kolejny raz była postawa sędziów, którzy dopuszczali do bardzo ostrej gry i brutalnych fauli, czego w młodzieżowej piłce w ogóle nie powinniśmy oglądać. W efekcie tego przedwcześnie plac gry opuścić musieli kontuzjowani Oliwier Piasecki, a także najmłodszy na boisku Aleksander Tas. 

W podsumowaniu Trampkarze AP Baltica Świnoujście odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo, tym razem na wyjeździe, z Energetykiem Gryfino z wynikiem 7:0.

Skład AP Baltica: Zaleski -kpt, Rynkiewicz, Tas, Adamski, Piasecki, Padykuła, Rożko, Dziuba, Janiszewski, Turajski, Biesiadzinski, Sułkowski, Jończyk i Chaikovskyi.

Bramki strzelili: Maks Turajski 3, Romek Dziuba 2, Filip Adamski oraz Michał Padykuła z rzutu wolnego.

Serdecznie Gratulujemy naszym młodym piłkarzom.

Autor: AP Baltica
comments powered by Disqus