Czwartek, 28 marca 2024r.

Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Strona główna / Sport / Oliwia Wolanin i Matylda Piotrowska z brązowymi medalami z Ogólnopolskiego Finału „Nestle Cup”

Wydarzenia

Zawodniczki z sekcji LA „OSIR Wyspiarz” Matylda Piotrowska i Oliwia Wolanin wzięły udział w Ogólnopolskim Finale Nestle Cup, który odbył się w dniu 07 czerwca 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Są to najważniejsze zawody programu Lekkoatletyka dla każdego (LDK). Dziewczęta wyłonione zostały w eliminacjach wojewódzkich i jako zwyciężczynie w swoich konkurencjach powołane zostały do reprezentacji.

Oliwia Wolanin w rzucie piłeczką palantową uzyskała wynik 47m i tym samy stanęła na trzecim stopniu podium.

Matylda Piotrowska w sztafecie mieszanej 4x200m wraz z koleżankami i kolegami z innych klubów wywalczyła  także trzecie miejsce.