Sobota, 6 czerwca 2020r.

Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / 50 i 100 na parkrunie

Wydarzenia

50 i 100 na parkrunie

Foto: parkrun Świnoujście

Mimo, iż wakacyjny czas już się zaczął ,a sporo ludzi wyjechało na długo wyczekiwane i zasłużone wakacje, dzisiejszy #156 parkrun Świnoujście zgromadził całkiem sporo porannych, bo aż 66 biegaczy. Przed samym startem uhonorowani stosownymi dyplomami i gromkimi brawami zostali: Adam APERLIŃSKI za ukończenie 100 biegów w ramach parkrun, a Przemysław KUCHARSKI oraz Horst TRETTIN za pokonanie 50 parkrunów.

Chwilę po tym koordynator dzisiejszego biegu dała sygnał do startu i zawodnicy ruszyli w pięciokilometrową trasę alejkami świnoujskiego Parku Zdrojowego, aby napisać kolejną historię kolejnego biegu.

A tak dzisiejszy 156. parkrun Świnoujście wyglądał w liczbach: 66 uczestników w tym 27 pań oraz 39 panów, 6 debiutantów w lokalizacji, 4 nowe rekordy życiowe, 20 sekund zabrakło dzisiaj do pobicia rekordu lokalizacji, 20 wolontariuszy i 5 psiaków. Najkrócej na trasie przebywały dzisiaj: Dominika DUSZKIEWICZ (24:07), Anna GRZEGORZ (24:12 – debiut) oraz Aleksandra JAWORSKA (25:27). Wśród panów najszybsi dzisiaj byli: Tomasz WRÓBEL (17:22), Robert DERDA (19:22) i Damian MIKIEWICZ (20:10). Gratulujemy wszystkim uczestnikom wyników oraz udziału.

Szczegółowe wyniki można znaleźć na: www.parkrun.pl/swinoujscie

Jak co tydzień dziękujemy naszemu sponsorowi generalnemu – firmie Ziaja oraz lokalnemu partnerowi wspierającemu nasze biegi – Hotelowi „Trzy Wyspy”. Ukłony także ślemy w stronę naszych jak zwykle niezawodnych wolontariuszy, dzięki którym biegacze nie błądzą po trasie, mogą się czuć bezpiecznie oraz na koniec są skrupulatnie sklasyfikowani.

A za tydzień ponownie serdecznie zapraszamy na kolejny bieg – 157 parkrun Świnoujście, który jak zwykle wystartuje o godz. 9.00 z linii startu usytuowanej przy boisku w Parku Zdrojowym. Zachęcamy nie tylko stałych bywalców, ale i osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, wakacyjnych gości naszego miasta oraz pozostałych wszystkich chętnych, którym poranne bieganie sprawia wiele przyjemności.

Zapraszamy.

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus