Niedziela, 7 czerwca 2020r.

Imieniny: Roberta, Wiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Wakacyjny Turniej Piłki już za nami

Wydarzenia

Wakacyjny Turniej Piłki już za nami

Foto: OSiR „Wyspiarz”

W sobotę 06.07.2019 r. na boisku im. Tadeusza Kaczmarka przy ul. Białoruskiej odbył się Wakacyjny Turniej Piłki nożnej dla młodzieży z rocznika 2001 i młodszych, zorganizowany przez OSiR "Wyspiarz" wraz z UKS Prawobrzeże Świnoujście. W turnieju udział wzięło 6 zespołów w składach 6 osobowych, reprezentujących miasto Świnoujście, Wolin, Międzyzdroje oraz Kamień Pomorski.

Ogółem w turnieju wzięło udział około 45 zawodników. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, w którym najlepszą okazała się drużyna pod nazwą "Komornicy". Drugie miejsce zajęła drużyna "Przekupionych", trzecie zaś drużyna "MSI".

Drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami. Równolegle na drugiej połowie boiska odbywały się gry i zabawy dla zawodników i ich rodziców z grupy skrzat (rocznik 2013 i młodsi) UKS Prawobrzeże Świnoujście, na koniec zwieńczone wspólnym meczem. Śmiechu i sportowej rywalizacji było co niemiara. Na zakończenie turnieju odbył się pokazowy mecz piłki nożnej, pomiędzy UKS Prawobrzeże vs Przyjaciele Prawobrzeża.

Po zakończeniu rywalizacji dla wszystkich uczestników był przygotowany posiłek z grilla oraz dla najmłodszych słodki poczęstunek.

Autor: OSiR „Wyspiarz”
comments powered by Disqus