Wtorek, 10 grudnia 2019r.

Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Espanyol Barcelona trenuje z Balticą Świnoujście

Sport

Espanyol Barcelona trenuje z Balticą Świnoujście

Foto: Organizator

W dniach 15.07-19.07.2019 na Stadionie Miejskim w Świnoujściu zarządzanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji odbywa się Letni Camp Piłkarski "ESPANYOL BARCELONA", zorganizowany przez Firmę MasterCamps wraz z AP Baltica Świnoujście. Jest to obóz piłkarski dla dzieci urodzonych w latach 2005-2013. Treningi odbywają się dwa razy dziennie pod okiem m.in. dwóch trenerów z RCD Espanyol Barcelona. Mogą się oni pochwalić się występami w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii w barwach tego klubu.

Espanyol Barcelona jest hiszpańskim klubem założonym w 1900 roku grającym obecnie w Primera Division (najwyższa klasa rozgrywkowa w Hiszpanii), mający siedzibę w Barcelonie. Jest jednym z klubów najdłużej występujących w Primera Division. Jest czterokrotnym zdobywcą Pucharu Króla (Puchar Hiszpanii) i dwukrotnie zdobył na europejskiej arenie Puchar UEFA.

Szkółka piłkarska Espanyolu Barcelona jest słynna w całej Europie z powodu wychowania wielu młodych zawodników, którzy w przyszłości zrobili duże kariery piłkarskie, zasilając najsilniejsze kluby i reprezentacje narodowe.

Autor: Anna Kryszan, Dyrektor OSiR "Wyspiarz"
comments powered by Disqus