Wtorek, 10 grudnia 2019r.

Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Leszek ze Środy Wielkopolskiej najszybszy na parkrunowej trasie

Wydarzenia

Leszek ze Środy Wielkopolskiej najszybszy na parkrunowej trasie

Foto: parkrun Świnoujście

W ostatniej, słonecznej edycji  #159 biegu parkrun Świnoujście wzięło udział 81 biegaczy, truchtaczy i chodziarzy, z czego 29 to panie a 52 to panowie. Uczestnikami byli w większej liczbie świnoujścianie ale gościliśmy dzisiaj takie miasta jak: Żary, Tychy, Lidzbark Warmiński, Środa Wielkopolska oraz naszych przyjaciół z niemieckiej części wyspy UZNAM.

Ten bieg był wyjątkowy , bo w naszej lokalizacji mamy kolejną osobę, która dołączyła do elitarnego grona i wybiegała sobie  koszulkę z numerem 50, czyli ma za sobą już przebiegniętych pięćdziesiąt parkrunów. Jest to Pani Janina RAKIEL, gratulujemy Pani Janino! Ponadto padło 7 rekordów osobistych i również 13 osób po raz pierwszy zadebiutowało na parkrun Świnoujście.

W dniu dzisiejszym można było również wybiegać bilety na IV Bałtycką Noc Kabaretową, które ufundował Pan Ryszard Zabielski – zaprzyjaźniony z naszym parkrunem fotograf oraz prowadzący portal Ewyspiarz. Bilety wygrali: APRELIŃSKI Adam oraz DOMALEWSKA Teresa (dzisiejsza solenizantka). Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za świetny pomysł Panu Ryszardowi. 

Najszybciej trasę #159 edycji przebiegły:

1. Dorota SURMA – 25:04
2. Natalia TOMASZEWSKA – 25:19
3. Aleksandra JAWORSKA – 26:41

Wśród Panów bezkonkurencyjni okazali się:  

1. Leszek WIERZBICKI – 19:02 (POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA - NOWY REKORD ŻYCIOWY!)
2. Robert RUMISTRZEWICZ – 20:41
3. Artur Jerzy MILLER – 21:11

Wszystkim gratulujemy uczestnictwa w dzisiejszym biegu, a przede wszystkim tego, że są aktywni.

Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie

Jak zawsze na wysokości zadania stanęli nasi wolontariusze, którzy zorganizowali i przeprowadzili kolejną edycję biegu. Dziękujemy: Grzegorz BURAKOWSKIAgata CHWIEJMarta DUSZKIEWICZDominika DUSZKIEWICZElżbieta JABŁONSKAMirosław JABŁOŃSKIAdriana KOSELJakub KOSELZbigniew KOSELKarolina ROMAŃSKAJoanna SZAFRAŃSKATomasz SZAFRAŃSKIMartyna Magdalena SZYSZPiotr ZGRAJA. Fajnie, że jesteście. Podziękowania kierujemy także do naszych sponsorów: parkrun Polska i Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz lokalnego partnera - Hotelu „Trzy Wyspy” oraz "Uzdrowisko Świnoujście". 

Do zobaczenia za tydzień, bądźcie z nami na # 160 parkrun Świnoujście. 

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus