Niedziela, 12 lipca 2020r.

Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Nowość w Świnoujściu. Otwarty trening Animal Flow już w niedzielne południe

Wydarzenia

Nowość w Świnoujściu. Otwarty trening Animal Flow już w niedzielne południe

Foto: Organizator

Na świeżym powietrzu, bez specjalnego osprzętu, dla świnoujścian i gości na wyspie. W niedzielę, 28 lipca, w Parku Zdrojowym odbędzie się pierwszy trening Animal Flow, metody zaliczanej do innowacyjnych ćwiczeń fitnessowych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Program ćwiczeń Animal Flow łączy w sobie elementy treningu siłowego, jogi, capoeiry, pilatesu czy akrobatyki w taki sposób, aby aktywność fizyczna stała się płynnym, wręcz tanecznym ruchem naśladującym ruchy zwierząt. Sekwencja ćwiczeń, opracowana przez Mike’a Fitcha, znanego trenera fitness, konsultanta żywieniowego i rehabilitanta, poprawia ogólną kondycję i wygląd sylwetki, wzmacnia elastyczność i kontrolę nad własnym ciałem, polepsza orientację w przestrzeni i ma zbawienny wpływ na kręgosłup.

Zajęcia w Świnoujściu poprowadzą: Łukasz Bogusławski - certyfikowany instruktor Animal Flow Instructor, trener w PRIME Fitness Club, Paulina Surudo - tancerka, choreoterapeutka, instruktorka Barre Workout i Flow Body, właścicielka Sun Dance Studio, Krzysztof Yoshi Jachira - trener personalny, instruktor biegów OCR.

Pierwszy trening Animal Flow odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w części sportowej Parku Zdrojowego przy ulicy Chrobrego. - Nic nie jest nam potrzebne, przychodzimy w wygodnym stroju i ćwiczymy. Świetna zabawa gwarantowana, więc weź ze sobą swoje dzieci, psa, kolegę i koleżankę - zachęcają organizatorzy. 

Wydarzenie na Facebooku.

Autor: scie24
comments powered by Disqus