Środa, 12 sierpnia 2020r.

Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Flota liderem!

Flota - Rega Trzebiatów 3-1 (1-1)

Flota liderem!

Foto: Piotr Dworakowski

Zwycięzców się nie sądzi - jesteśmy liderem i to tylko się liczy. W pierwszych 30 minutach było ciężko. Uważna gra w obronie Regi i kontry doprowadziły do sytuacji w której Rutkowski z bliskiej odległości zdobył głową prowadzenie dla gości.

Ten zawodnik jeszcze 2 razy napędził nam strachu, ale po 40 minutach gry inicjatywę przejęła Flota i po 2 nieskutecznych próbach Kraśnickiego doszło do nieporozumienia w defensywie Regi, skutkiem czego Iskra strzałem do pustej bramki wyrównał. Druga połowa to już zdecydowana dominacja naszego zespołu. W 57 minucie Kraśnicki zagrał na 5. metr do Iskry, ale ten nie trafił czysto w piłkę. Cztery minuty później jednak, po zagraniu z rzutu rożnego, Paweł strzałem z bliskiej odległości uzyskał dla Floty prowadzenie. W 85 w polu karnym Regi zaszalał Staniszewski i znalazłszy się sam na sam z Gładyszem ustalił wynik dający Flocie 3 punkty i pozycję lidera.

0-1 Adrian Rutkowski 14 minuta
1-1 Paweł Iskra 45 minuta
2-1 Paweł Iskra 61 minuta
3-1 Damian Staniszewski 85 minuta

Flota: Alan Wesołowski, Michał Stasiak, Mariusz Helt, Dmytro Szewczuk, Marek Niewiada, Dawid Adamski, Szymon Rogowski (90 Jonatan Cackowski), Grzegorz Tarasewicz, Maciej Kraśnicki, Damian Staniszewski, Paweł Iskra. 
Nie grali: Wiktor Zaleski, Marek Hajdukiewicz, Maksym Oliinyk, Dawid Trafalski, Mateusz Bątkowski. 
Trener: Jerzy Rot. 
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Rega: Sylwester Gładysz, Przemysław Rodak, Oleksandr Zhdanov, Adrian Rutkowski, Kamil Kordowski, Szymon Kurczak (29 Daniel Kocur), Adam Zejfer, Patryk Łapa (90 Rafał Maruszewski), Oskar Marcinkowski, Maksym Luneko (65 Seweryn Zelmachowicz), Mariusz Kurczak (90 Filip Lewicz). 
Nie grali: Jarosław Ławniczak, Dominik Suszyński. 
Trener: Maciej Kiszkiel. 
Kierownik drużyny: Dariusz Pałyga.

Żółte kartki: 
Flota: Rogowski (52), Szewczuk (68). 
Rega: Rodak (88).

Sędziowali: Daniel Kwiecień, Mariusz Kobylak, Michał Maćkowski.

Widzów: 400.

Autor: Waldemar Mroczek
comments powered by Disqus