Sobota, 6 czerwca 2020r.

Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / 173. parkrun

Wydarzenia

173. parkrun

Foto: Tomasz Szafrański

W sobotni, jesienny poranek w naszym pięknym, pokrytym jesienną szatą Parku Zdrojowym odbył się kolejny 173-ty parkrun czyli cykliczny, bezpłatny bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowany w każdą sobotę o 9.00 rano. Frekwencja była troszkę niższa, ze względu na maraton i półmaraton „Nocna Ściema” w Koszalinie. 

 Na starcie stanęły 54 lubiące aktywnie spędzać czas osoby, w tym pięć osób wzięło udział po raz pierwszy. Cztery osoby poprawiły swoje rekordy życiowe. Po raz setny trasę parkrun pokonał Mariusz Małocha, któremu gratulujemy! 

Najkrócej na trasie były: Beata Krupińska , Dominika Duszkiewicz, która skutecznie połączyła wolontariat z biegiem, oraz Patrycja Aperlińska. Z mężczyzn krótki pobyt na 5 km trasie odnotował Jake Williamson, dla którego był to drugi występ w parkun w Świnoujściu . Pierwszy raz pobiegł tydzień temu uzyskując czas 18,29 . Dziś uzyskał identyczny rezultat. Drugi wśród panów był Paweł Szczerbaty w czasie swojego nowego rekordu życiowego, a trzeci Robert Derda. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i 16 wolontariuszom za pomoc w organizacji dzisiejszego biegu. 

Zapraszamy ponownie już w najbliższą sobotę!

Szczegółowe wyniki biegu: www.parkrun.pl/swinoujscie

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus