Niedziela, 12 lipca 2020r.

Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Nowe urządzenia na świnoujskich kortach tenisowych

Miasto

Nowe urządzenia na świnoujskich kortach tenisowych

Foto: OSiR „Wyspiarz”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” ma miłą wiadomość dla tenisistów korzystających i chcących skorzystać z kortów tenisowych przy ul. Matejki 17a. Ośrodek by uatrakcyjnić swoją ofertę i zwiększyć komfort graczy zakupił nową profesjonalną maszynę do wyrzucania piłek Siboasi W3. 

Maszynę można bardzo szybko i łatwo przenieść w dowolne miejsce kortu, ponieważ jest na kółkach oraz ma możliwość pracy na wewnętrznym akumulatorze. Do maszyny można załadować aż 160 piłek tenisowych i zróżnicować prędkość wyrzucania piłek (20-140 km/h), częstotliwość ich wyrzutu piłki (1,8 - 6 sek.) oraz rodzaj wyrzutu piłki z maszyny (bez rotacji, z rotacją, z rotacją w kilku poziomach). Można również ustawić miejsce wyrzutu piłki. 

Dodatkowo dla zwiększenia komfortu i zachowania większej czystości kortów Ośrodek zakupił ręczną zamiatarkę Karcher S 650. Umożliwia ona  bardzo dokładne zamiatanie dużych powierzchni ponieważ ma wydajności 1800m2/h. Pozwoliła ona na zwiększenie estetyki i czystość kortów na Hali tenisowej. Sprzątanie tym urzadzeniem wpłynie  zdecydowanie na jakość i komfort grania .

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Obiektu i życzymy miłej zabawy.    

Autor: OSiR „Wyspiarz”
comments powered by Disqus