Sobota, 23 stycznia 2021r.

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / ŚwIRy zapraszają na wspólną wycieczkę rowerową

Wydarzenia

ŚwIRy zapraszają na wspólną wycieczkę rowerową

Foto: ŚwIR

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” oraz Sklep Rowerowy – Edyta i Paweł Wiśniewki ul. Karsiborska 5 zapraszają przyjezdnych turystów oraz mieszkańców Świnoujścia do udziału w Rajdzie Rowerowym o długości 38 km na trasie ŚWINOUJŚCIE – MIĘDZYZDROJE – ZALESIE MUZEUM POLIGON V-3 (OGNISKO NAD JEZIOREM WICKO MAŁE) – ŚWINOUJŚCIE

W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek, którzy dysponują sprawnym rowerem oraz chcą sympatycznie spędzić czas. Na stanicy istnieje możliwość indywidualnego wypożyczenia kajaków.

W związku z panującą pandemią wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie zaostrzonych przepisów sanitarnych na ogólnych zasadach.

Należy zabrać ze sobą kiełbaski do pieczenia na ognisku, chleb lub też inne przysmaki (najlepiej owinięte w folię aluminiową).

Zbiórka uczestników o godz. 09.50 w dniu 26.07.2020 r. (NIEDZIELA) przy promie „BIELIK” (Uznam). PROM ODBIJA O GODZ. 10.00 I Z NIEGO BEZPOŚREDNIO WYRUSZAMY NA TRASĘ.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Uczestnictwo jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe skutki zdarzenia. Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania.

Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej IMIĘ i NAZWISKO, ADRES, PESEL oraz telefon kontaktowy, które to dane są niezbędne przy ubezpieczeniu wycieczki. Karta zgłoszenia jest do pobrania na naszej stronie internetowej. 

Przy następnych wycieczkach wystarczy w dowolnej formie (np. mailem lub telefonicznie) poinformować organizatora o udziale w kolejnej planowanej wycieczce. OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł - pobierana będzie na starcie (m.innymi na ubezpieczenie). Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Centrum Informacji Turystycznej Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99). Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – rex44@onet.pl (zalecane).

Organizatorzy poprowadzą wycieczkę w taki sposób, że każdy będzie w stanie przejechać daną trasę i nie pobłądzi.

Informacje o przebiegu trasy, skali trudności, atrakcyjności czy możliwości ewentualnych chętnych, można uzyskać telefonicznie – 887-464-804.

Trasę opracowali:
Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Nr 4137 i 4136
Alina i Wieslaw Król
tel. 887-464-804
e-mail – rex44@onet.pl

Do zobaczenia na trasie!

Autor: ŚwIR
comments powered by Disqus