Wtorek, 15 czerwca 2021r.

Imieniny: Wita, Jolanty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Kolejny rowerowy weekend ze ŚwIRami

Wydarzenia

Kolejny rowerowy weekend ze ŚwIRami

Foto: ŚwIR

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” oraz Sklep Rowerowy – Edyta i Paweł Wiśniewki ul. Karsiborska 5 zapraszają przyjezdnych turystów oraz mieszkańców Świnoujścia do udziału w wycieczce rowerowej o długości 70 km,  podczas której rowerami przejedziemy odcinek ŚWINOUJŚCIE – WAPNICA – SUŁOMINO – RECŁAW  – WARNOWO – WOLIŃSKI PARK NARODOWY – MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE.

W wycieczce mogą uczestniczyć  najaktywniejsi uczestnicy tegorocznych tras, jako że ona  do najłatwiejszych nie należy.

Opłata za wstęp z przewodnikiem pobierana będzie po 10 zł od osoby ŁĄCZNIE – 15 ZŁ. (z ubezpieczeniem)

ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW O GODZ. 07.50 W DNIU 23.08.2020 R. (NIEDZIELA) PRZY PROMIE „BIELIKI”. PROM ODBIJA O GODZ. 08.00.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Uczestnictwo jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe skutki zdarzenia. Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania.

Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej IMIĘ i NAZWISKO, ADRES, PESEL oraz telefon kontaktowy, które to dane są niezbędne przy ubezpieczeniu wycieczki. Karta zgłoszenia jest do pobrania na naszej stronie internetowej. 

Przy następnych wycieczkach wystarczy w dowolnej formie (np. mailem lub telefonicznie) poinformować organizatora o udziale w kolejnej planowanej wycieczce. OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł - pobierana będzie na starcie (m.innymi na ubezpieczenie). Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Centrum Informacji Turystycznej Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99). Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – rex44@onet.pl (zalecane).

Organizatorzy poprowadzą wycieczkę w taki sposób, że każdy będzie w stanie przejechać daną trasę i nie pobłądzi.

Informacje o przebiegu trasy, skali trudności, atrakcyjności czy możliwości ewentualnych chętnych, można uzyskać telefonicznie – 887-464-804.

Trasę opracowali:
Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Nr 4137 i 4136
Alina i Wieslaw Król
tel. 887-464-804
e-mail – rex44@onet.pl

Do zobaczenia na trasie!

Autor: ŚwIR
comments powered by Disqus