Poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Paweł pierwszy na mecie 254. parkrunu

Wydarzenia

Paweł pierwszy na mecie 254. parkrunu

Foto: Marcin Ruciński

Jest takie powiedzenie, że niektórzy biegają z rana, aby umysł nie zdążył zorientować się co robi ciało. I to przysłanie zapewne towarzyszyło uczestnikom 254. parkrunu, którzy równo o godzinie 9.00 ruszyli alejkami Parku Zdrojowego.

Sobotni parkrun był okazją do wręczenia dyplomów za wolontariat i liczbę ukończonych biegów. W kategorii wolontariat - dyplom 100 otrzymał Marek Stefanicki, który udzielał swego wsparcia 142 razy. Do klubu 50, czyli uczestnictwa w 50 spotkaniach dołączył Paweł Szczerbaty oraz Janusz Zaborowski. Natomiast do klubu parkrun 100, dołączył Piotr Zgraja, często obecny również jako wolontariusz, aż 146 razy.

Klub 50 zobowiązuje i Paweł Szczerbaty przebywał najkrócej na trasie, drugi był Adam Aperliński, a trzeci Łukasz Jadach.

Wśród Pań do mety najbardziej spieszyła się Aleksandra Jaworska, za nią Agnieszka Szopa-Poppel, a trzecia była Ursula Bobrowski.

Szczegółowe wyniki znajdziecie na stronie parkrun Świnoujście.

254. parkrun wspierali: Elżbieta Jabłonska, Agnieszka Drzewiecka, Marek Stefanicki, Piotr Zgraja, Aneta Burnat-Szczęsna, Mirosław Jabłoński, Marcin Ruciński, Paweł Kaleta, Łukasz Sikora, Agnieszka Florczuk, Sylwia Grabowska.

Zapraszamy za tydzień na 255. parkrun moc endorfin jak zawsze gwarantowana.

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus