Poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Test Coopera dla wszystkich

Wydarzenia

Test Coopera dla wszystkich

Foto: OSiR „Wyspiarz”

Ośrodek Sportu i Rekreacji ”Wyspiarz” serdecznie zaprasza na Test Coopera, który odbędzie się 19.09.2022 r. od godz. 17:00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Świnoujściu ul. Matejki 22. Celem jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu, promocja biegania wśród mieszkańców Świnoujścia, upowszechnianie aktywnego spędzania czasu wolnego oraz określenie stanu kondycji fizycznej uczestników Testu Coopera na podstawie międzynarodowych norm.

Biuro Zawodów:  czynne w dniu imprezy od godziny 16:30 do zakończenia zawodów.

Test Coopera to próba wytrzymałościowa polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu – uczestnicy starają się pokonać w tym czasie jak najdłuższy dystans.

UCZESTNICTWO

  • Każdy uczestnik Testu Coopera ma obowiązek zapoznać się z regulaminem imprezy i zobowiązany jest do jego przestrzegania.
  • W teście prawo startu mają wszyscy, którzy nie posiadają przeciwwskazań lekarskich (na podstawie złożonych deklaracji) i mają ukończony 13 rok życia.
  • W przypadku osób, które do dnia imprezy nie ukończyły 18 lat wymagane jest posiadanie pozwolenia rodzica lub opiekuna na udział w zawodach.
  • Warunkiem dopuszczenia zawodnika pełnoletniego do biegu będzie własnoręczne podpisanie Oświadczenia zawierającego akceptację warunków regulaminu, deklarację dobrowolnego uczestnictwa w biegu i zaświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do udziału w Imprezie w Biurze Zawodów.
  • Wszyscy uczestnicy zapisani na bieg muszą dokonać w dniu startu weryfikacji w Biurze Zawodów najpóźniej 20 minut przed wyznaczonym startem.
  • Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

Do zobaczenia na bieżni!

Autor: OSiR „Wyspiarz”
comments powered by Disqus