Niedziela, 29 stycznia 2023r.

Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Goście z całej Polski przyjechali na Seminarium Stowarzyszenia Unia Aikido Kobayashi do Świnoujścia

Wydarzenia

Goście z całej Polski przyjechali na Seminarium Stowarzyszenia Unia Aikido Kobayashi do Świnoujścia

Foto: Organizator

Kurz i emocje już opadły to dobry czas żeby napisać kilka słów o naszym pierwszym wspólnym Seminarium Stowarzyszenia Unia Aikido Kobayashi. Fantastyczne, z dużą dawką solidnej wiedzy, mega frekwencją i co najważniejsze w przyjaznej atmosferze.

Duże podziękowania dla prowadzących seminarium sensei Arkadiusza Jadczaka i sensei Andrzeja Matusiaka za kilka godzin pracy na najwyższych obrotach. Podziękowania dla Was uczestników z Bydgoszczy, obu części Szczecina, Stargardu, Goleniowa, Wrześni, Gniezna, Gorzowa, Poznania, gospodarzy ze Świnoujścia tych dużych i tych najmniejszych za tak liczne uczestnictwo, zaangażowanie i stworzenie tej niepowtarzalnej atmosfery.

Szczególnie chciałbym podziękować Sebastianowi i Zygmuntowi oraz uczniom z dojo Świnoujście za przygotowanie seminarium, fantastyczne prezenty i bycie zawsze tam gdzie potrzebna była pomoc. Dziękuję również Asi za ogarnięcie seminarium pod kątem "papierologiczno-ksiegowo-logistycznym" i Piotrkowi za pracę z aparatem, którego zdjęcia wrzucimy po obróbce.

Z takimi ludźmi to góry można przenosić!!!

Podsumuję je również sentencją, którą zawsze powtarza sensei Andrzej - "Bez Was nie ma nas".

Do zobaczenia na następnych wspólnych spotkaniach.

Autor: Kamil Starski
comments powered by Disqus