Czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Rekord trasy na 294. parkrunie prawie pobity

Wydarzenia

Rekord trasy na 294. parkrunie prawie pobity

Foto: Marcin Ruciński

Blisko 70 uczestników (nie licząc naszych czworonożnych przyjaciół) zgromadził 294. parkrun w sobotni poranek w `parku Zdrojowym. Przy idealnej pogodzie do aktywności na świeżym powietrzu, biegacze i chodziarze przemierzyli 5 km dystans, każdy w odpowiednim dla siebie tempie.

Po drodze uczestnikom parkrunu przyglądały się sarny, wiewiórki i jeden czarny dzik. Ten ostatni był dobrą motywacją do pracy nad szybkością.

Mało brakowało, a rekord trasy zostałby ustanowiony. Daniel Natkaniec pojawił się na mecie z czasem 17:32 (rekord trasy Piotr BAKAN – 17:03 – na 53. Edycji, 15 lip 2017). Drugi był Mariusz Helt 19:32, a trzeci Paweł Szczerbaty.

Panie mocno trzymały tempo i jako pierwsza pojawiła się Joanna Rzemieniecka – Grudzień 23:02, a kolejna pani to Karolina Romańska 24:37 oraz Monika Murawska 26:48.

Po raz pierwszy pojawiło się 12 osób, a 5 osób poprawiło swoje wyniki.

<pSzczegółowe wynik dostępne tutaj: www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/

Serdecznie wszystkim gratulujemy. Kierujemy podziękowania dla wolontariuszy, którzy poświęcili swój czas, aby inni mogli pobiegać, czy też potruchtać.

A za tydzień kolejny już 295. parkrun na który już teraz zapraszamy. Pamiętaj, że wcześniej trzeba zarejestrować się na stronie parkrun Świnoujście. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dołącz do nas!

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus