Niedziela, 16 czerwca 2024r.

Imieniny: Aliny, Benona, Anety

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Drobne i duże sukcesy na 298. parkrunie

Wydarzenia

Drobne i duże sukcesy na 298. parkrunie

Foto: parkrun Świnoujście

Sukces do suma niewielkiego wysiłku, powtarzanego z dnia na dzień - cytat Roberta Colliera doskonale pasuje do treningów odbywanych w ramach parkrunu. Spotkania są w każdą sobotę i te osoby, które regularnie pojawiają się na spotkaniach wiedzą, jak doskonale wpływa to na ich samopoczucie i biegowe rezultaty.

Najkrócej na trasie zdecydował się przebywać i dołożył do tego wiele energii Łukasz Stec (19:12), potem Piotr Maćkowiak (20:37) i Robert Derda (22:05). Panie również nie próżnowały i na mecie z czasem 22:35, najpierw pojawiła się Karolina Romańska, a za nią Agnieszka Grymuła (22:39) oraz Aleksandra Jaworska (25:53).

Rezultaty z 298. parkrunu dostępne tutaj: www.parkrun.pl/swinoujscie

Wszyscy wspaniale uśmiechali się do Joanny Szafrańskiej, która utrwaliła starania wszystkich uczestników podczas spotkania, same dobre czasy odmierzał Mirek Jabłoński, tokeny wydawali Bartek i Kacper Dąbrowscy, uczestników skanowała Dominika Duszkiewicz, stawkę zamykała Teresa Domalewska, a odprawę dla debiutantów przeprowadziła Ania Sto. Trudno tez nie zapomnieć o Jaśminie Kaczmarek, która przygotowała herbatkę i Marcie Duszkiewicz, która zadbała o naszych czworonożnych przyjaciół, którzy również biorą udział aktywnie w spotkaniach parkrunowych.

Dziękujemy wolontariuszom za wsparcie sobotniego spotkania parkrunowego i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Zapraszamy za tydzień na 299. parkrun i przypominamy o urodzinach parkrunu, które będą 8 lipca 2023 roku, już dziś rezerwujcie sobie czas.

Autor: Joanna Szafrańska
comments powered by Disqus