Niedziela, 10 grudnia 2023r.

Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / 22. Masa Krytyczna w Świnoujściu

Wydarzenia

22. Masa Krytyczna w Świnoujściu

Foto: BiK UM Świnoujście

W niedzielę 24 września 2023r. o godzinie 10:30 z Placu Mickiewicza (parking przy Urzędzie Miasta), ulicami Świnoujścia przejedzie już 22. Masa Krytyczna! Wydarzenie odbędzie jako część Europejskiego Tygodnia Sportu.

Masa Krytyczna, czyli przejazd kolumny rowerzystów ulicami miasta, to promocja nie tylko zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, gdzie zachęcamy do zmiany samochodu na rower jako codzienny środek transportu, ale również walorów Świnoujścia jako miasta przyjaznego rowerzystom. Z roku na rok w naszym mieście przybywa nowych ścieżek rowerowych, które umożliwiają bezpieczny przejazd dla rowerzystów.Ważne informacje dotyczące wydarzenia:

  • Potwierdzenie obecności oraz wydawanie koszulek dla pierwszych Uczestników (liczba koszulek ograniczona, wydawanie do wyczerpania zapasów) – od godz. 8:30 do 10:15
  • Start Masy Krytycznej – godz. 10:30

Udział w imprezie jest bezpłatny. Warunkiem udziału w Masie Krytycznej jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: https://www.osir.swinoujscie.pl/22-masa-krytyczna-24-09... lub poprzez osobistą rejestrację przed startem oraz zapoznanie się z Regulaminem.Organizator: Urząd Miasta Świnoujście, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”

Partner: Komenda Miejska Policji w Świnoujściu
Wydarzenie wspiera TT-Line - przewoźnik promowy do Szwecji

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus