Sobota, 25 maja 2024r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Sukcesy zawodników AP Baltica Świnoujście na Turnieju Gry 1x1. Anna Jarmuła Vice-mistrzynią województwa!

Wydarzenia

Sukcesy zawodników AP Baltica Świnoujście na Turnieju Gry 1x1. Anna Jarmuła Vice-mistrzynią województwa!

Foto: AP Baltica

W poniedziałek 18.09.2023 na Stadionie Miejskim w Drawsku Pomorskim odbył się finał województwa zachodniopomorskiego Turnieju Gry 1x1 pod patronatem PZPN. Zgodnie z regulaminem Turnieju Finały Wojewódzkie miały wyłonić najlepszych dryblerów wśród zawodników i zawodniczek z roczników 2012-2015.

Jest to pierwsza edycja tego projektu, więc zainteresowanie było ogromne. Poprzez eliminacje klubowe oraz powiatowe rozgrywane w Pyrzycach do finału wojewódzkiego ZZPN awansowało 2 zawodników AP Baltica Świnoujście. 

Podczas imprezy finałowej w Drawsku Pomorskim Anna Jarmuła (2014) wygrała wszystkie mecze 1x1, uległa dopiero w zaciętym finale (1:2), zostając Vice-mistrzynią województwa! Dodatkowo Ania zdobyła tytuł najlepszej obrończyni finałów wojewódzkich. Jest to wielki sukces indywidualny Ani, nie pierwszy i z pewnością nie ostatni! 

Drugim reprezentantem Akademii Piłkarskiej Baltica w finałach był Jakub Słodkowski (2013). Kuba również zaprezentował się świetnie, odnosząc serię zwycięstw, dotarł do półfinału rozgrywek. Pojedynek ten przegrał, a następnie wygrał mecz o 3. miejsce i również stanął na podium! Podobnie jak Ania, Kuba stracił najmniej bramek ze wszystkich zawodników, zostając najlepszym obrońcą finałów wojewódzkich!

Wielkie brawa 

Autor: AP Baltica
comments powered by Disqus