Czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Noworoczna Energia na parkrunie

Wydarzenia

Noworoczna Energia na parkrunie

Foto: Marcin Ruciński

Tradycyjnie witamy nowy rok z fajerwerkami i życzeniami, zastanawiając się, co przyniesie. Nie znamy odpowiedzi, ale życzymy, aby był pełen radości, pozytywnych chwil i aktywności fizycznej. Oczywiście, również niech obfituje w liczne kilometry pokonywane podczas kolejnych parkrunów.

Niecodziennie, w poniedziałek o godzinie 9:00, 327 uczestników stanęło na starcie 327. parkrunu, dodając sportowy akcent do noworocznego poranka. Po nocnych uroczystościach, budzenie się nie było łatwe, ale mimo to pierwszy na mecie pojawił się Sławomir Ostrowski (21:17), tuż za nim była Karolina Romańska (21:21), a na trzecim miejscu uplasował się Bartosz Turlejski (24:17). Gratulacje również dla Ilony Dunowskiej, która ustanowiła swój osobisty rekord życiowy.

Szczegółowe wyniki biegu dostępne są tutaj: www.parkrun.pl/swinoujscie.

Dziękujemy wszystkim nieustraszonym i zdeterminowanym parkrunerom za wsparcie oraz gratulujemy wspaniałych postanowień noworocznych. Dziękujemy także wolontariuszom za ich zaangażowanie.

Podsumowując miniony rok liczbami, odnotowaliśmy 53 spotkania w parku (52 tygodnie plus dodatkowy parkrun noworoczny). Razem pokonaliśmy imponujące 18 540 km.

W trosce o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie, nie zapominajcie o zbliżającej się sobocie, a co za tym idzie – 328. parkrunie. Zapraszamy do parku. My tam będziemy i liczymy na Was!

Autor: parkrun
comments powered by Disqus