Czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

Wydarzenia

Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

Foto: Robert Ignaciuk

Mimo braku korony w dniu Trzech Króli, uczestnicy 328. parkrunu odważnie podjęli się pokonania 5-kilometrowego odcinka. Każdy z nich stanął przed własnym wyzwaniem, zwyciężając nie tylko trasę, lecz również własne ograniczenia, stając się królem swoich osiągnięć. Pomimo mroźnej aury, entuzjaści aktywności fizycznej zjednoczyli się, aby wspólnie celebrować zdrowie i radość z ruchu. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd osiągnięć uczestników tego wyjątkowego parkrunu.

Mariusz HELT zajął pierwsze miejsce, przebiegając trasę w czasie 19:47, Radosław NOWAK, zajął drugie miejsce, osiągając czas 21:37. Trzecie miejsce przypadło Robertowi DERDZIE, który pokonał trasę w 22:29.

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Karolina ROMAŃSKA, uzyskując czas 22:40. Drugie miejsce należało do Joanny RZEMIENIECKIEJ-GRUDZIEŃ, która ukończyła parkrun w czasie 23:47.

Warto również zauważyć, że Katarzyna CYPRYJAŃSKA poprawiła swój rekord życiowy.

Gratulacje dla wszystkich uczestników za zaangażowanie i determinację, szczególnie dla tych, którzy rozpoczęli swoją przygodę z parkrunem lub też wrócili po długiej nieobecności.

Podziękowania kierujemy również do wolontariuszy, bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy za ich poświęcony czas i zaangażowanie.

Bądźcie gotowi na kolejne emocjonujące spotkanie parkrun w Świnoujściu, które już w następną sobotę!

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus