Czwartek, 19 lipca 2018r.

Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Marcina

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Komunikacja / POLREGIO uruchomi 28 dodatkowych pociągów

The Tall Ships Races

POLREGIO uruchomi 28 dodatkowych pociągów

Foto: scie24

Przewozy Regionalne, właściciel nowej marki POLREGIO, podczas Finału Regat The Tall Ships Races w sobotę i niedzielę (5, 6 sierpnia) uruchomią dodatkowe pociągi dla turystów i mieszkańców Świnoujścia, Międzyzdrojów, Goleniowa, Gryfina i Stargardu.

Przewozy Regionalne już po raz trzeci zostaną oficjalnym przewoźnikiem Finału Regat The Tall Ships Races. Po raz pierwszy największy polski przewoźnik kolejowy obsługiwał to wyjątkowe wydarzenie w 2007 roku, następnie w 2013 r. Dla gości to wspaniałe widowisko, a dla nas – kolejarzy – ogromne przedsięwzięcie logistyczne. W tym roku, po raz pierwszy pod szyldem POLREGIO, również wykorzystamy docenione przez organizatorów doświadczenie i przeprowadzimy obsługę transportową Regat.

Świnoujście i Międzyzdroje
Dodatkowy pociąg ze Świnoujścia  do Szczecina z postojem tylko w Międzyzdrojach. Odjazd o godz. 14:00 ze Świnoujścia, 14:11 z Międzyzdrojów, przyjazd do Szczecina 15:18. Pociąg powrotny wyruszy ze Szczecina Gł. o godz. 22:58, do Międzyzdrojów przyjedzie o godz. 0:06, zaś do Świnoujścia o godz. 0:18.

Goleniów, Gryfino i Stargard
Dla mieszkańców aglomeracji szczecińskiej wspólnie z Zarządem Dróg i Transportu miejskiego przygotowaliśmy pociągi dodatkowe, które w godzinach wczesnopopołudniowych przywiozą do Szczecina gości chcących odwiedzić Finał Regat, oraz pociągi, które po zakończeniu imprez w wygodny i bezpieczny sposób odwiozą do domów uczestników wieczornych imprez.

Stargard
W sobotę i w niedzielę uruchomione zostaną po dwa dodatkowe pociągi ze Stargardu do Szczecina. W sobotę odjazd o godz. 11:01 oraz 13:30, w niedzielę o godz. 12:29 i 13:30.

Gryfino
Podobną ofertę przygotowaliśmy dla mieszkańców Gryfina. W sobotę i niedzielę po dwa pociągi do Szczecina w godz. 11:40 oraz 13:30. W nocy z soboty na niedzielę powrót do Gryfina o godz. 0:05; następnej nocy, z niedzieli na poniedziałek, powrotny pociąg wyrusza w kierunku Gryfina o godz. 23:50.

Goleniów
Mieszkańcy Goleniowa mogą skorzystać z dodatkowych pociągów dedykowanych specjalnie dla nich, które w sobotę i w niedzielę wyruszą z Goleniowa do Szczecina. Odjazdy z Goleniowa: 9:05; 11:46; 13:55.  Powrotne pociągi  ze Szczecina do Goleniowa wyruszą: noc z soboty na niedzielę o godz. 0:25, z niedzieli na poniedziałek o godz. 23:40.

Rozkłady jazdy będą dostępne na stronie internetowej polregio.pl, ogłoszenia na stacjach, oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń m. in. rozkład-pkp.pl portalpasazera.pl.

Autor: Przewozy Regionalne
comments powered by Disqus