Niedziela, 16 grudnia 2018r.

Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Komunikacja / Zmiany rozkładów jazdy autobusów miejskich w lewobrzeżnej części Świnoujścia

Komunikacja

Zmiany rozkładów jazdy autobusów miejskich w lewobrzeżnej części Świnoujścia

Foto: KA Świnoujście

Komunikacja Autobusowa Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, że od 1 kwietnia 2018 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy na liniach autobusowych nr 2, A i B w lewobrzeżnej części Świnoujścia.

Dodatkowo zostanie uruchomiona linia autobusowa sezonowa nr 6 obsługująca przewozy pasażerów w relacji: Kapitanat Portu - Wydrzany - Kapitanat Portu w swoim przebiegu trasy uwzględniająca ulice Żeromskiego i Uzdrowiskową w Dzielnicy Nadmorskiej, os. Posejdon, ulicę 11-go Listopada i Kołłątaja.

Wspomniana linia nr 6 w okresie od 1 kwietnia do 31 sierpnia bieżącego roku zastąpi działające linie autobusowe 6A i 6B. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu tras przejazdu na liniach autobusowych (wraz z dokładną lokalizacją przystanków) i aktualnych rozkładów jazdy można uzyskać od 28.03.2018r. w godzinach popołudniowych odwiedzając stronę internetową Spółki www.ka.swinoujscie.pl.

W dniu 31.03.2018r. w godzinach popołudniowych nowe rozkłady jazdy będą systematycznie umieszczane na wiatach i przystankach autobusowych zlokalizowanych w lewobrzeżnej części miasta.

Autor: KA Świnoujście
comments powered by Disqus