Piątek, 22 lutego 2019r.

Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Na korcie i w amfiteatrze. Prezydent Świnoujścia pokonał gwiazdy

Na korcie i w amfiteatrze. Prezydent Świnoujścia pokonał gwiazdy

Foto: BIK UM Świnoujście

Prawdziwe show dali Robert Janowski i jego przyjaciele na otwarcie sezonu w świnoujskim amfiteatrze. Przed koncertem wręczono nagrody najlepszym zawodnikom XV Morskiego Turnieju Tenisowe Gwiazd. Turniej zwyciężyła para Andrzej Supron i Wojciech Skibiński. Drugie miejsce zajęli Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz i Tomasz Gęsikowski.

- Tenis to od lat moja wielka pasja – mówi prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Cieszę się z wyniku tym bardziej, że wśród rywali byli zawodnicy młodsi ode mnie. Ale jak widać, lata systematycznej gry przynoszą efekty.

Tomasz Stockinger i Tomasz Gęsikowski byli na wszystkich piętnastu turniejach. - Najpierw przyjeżdżałem jeszcze jako singiel, potem z żoną, a teraz z żoną i córeczką - mówił Tomasz Gęsikowski. – Nie wyobrażam już sobie innego rozpoczęcia wakacji, jak właśnie turniejem w Świnoujściu. To piękne miasto. Przyznam, że trochę zazdroszczę świnoujścianom. Mają to wszystko na co dzień.

Tradycją świnoujskich turniejów gwiazd jest koncert z ich udziałem na zakończenie zawodów, który jest jednocześnie rozpoczęciem sezonu w świnoujskim amfiteatrze. Tym razem Robert Janowski i jego przyjaciele zaprezentowali najpiękniejsze melodie świata. Koncert obejrzało co najmniej 2,5 tys. osób.

Kolejny tenisowy turniej gwiazd już za rok. A w amfiteatrze już w najbliższy piątek 6 lipca 2018 r. Gala Operowa – Opera na Plaży. Darmowe zaproszenia na ten wyjątkowy koncert można odebrać w punktach sprzedaży biletów Miejskiego Domu Kultury oraz w samym domu kultury.

Autor: BIK UM Świnoujście
comments powered by Disqus