Środa, 18 maja 2022r.

Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Przed nami świnoujskie Targi Pracy 2022

Miasto

Przed nami świnoujskie Targi Pracy 2022

Foto: Organizator

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu z przyjemnością zaprasza do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 25.05.2022 r. w godzinach 10:00 - 13:00 w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu przy Alei Blatic Park Molo 2.

Wydarzenie organizowanie jest zarówno dla osób poszukujących pracy jak i pracodawców. Osoby poszukujące pracy będą miały możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy i trendami zatrudnieniowymi istniejącymi na lokalnym rynku pracy. 

Pracodawcy uzyskają możliwość przybliżenia profilu prowadzonej przez siebie działalności, a także zebrania dokumentów aplikacyjnych i przeprowadzenia wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy.

Pracodawca by wziąć udział w Targach Pracy musi złożyć do Powiatowego Urzędu Pracy w Świnoujściu zgłoszenie uczestnictwa do dnia 20 maja 2022 r. drogą e-mailową na adres sekretariat@pup.swinoujscie.pl bądź dostarczyć do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Świnoujściu, ul. Wojska Polskaiego 1/2 A.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt pod nr tel. 91-321-97-71 z Doradcą Klienta.

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus