Wtorek, 17 lipca 2018r.

Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Cycling Recycling - znany ekolog pozbiera na rowerze śmieci na całym wybrzeżu Bałtyku!

Wydarzenia

Cycling Recycling - znany ekolog pozbiera na rowerze śmieci na całym wybrzeżu Bałtyku!

Foto: Organizator

Po sukcesie zeszłorocznej rowerowej wyprawy ekologicznej dookoła Polski pt. "Cycling Recycling", która zdobyła tytuł najlepszej akcji edukacyjnej 2016 roku ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski rusza na kolejną wyprawę i cykl edukacyjnych akcji. Tym razem przemierza polskie wybrzeże Bałtyku. Start 31 lipca w Szczecinie. Trasa: Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Koszalin, Darłowo, Słupsk, Hel, Trójmiasto, Elbląg i meta 12 sierpnia w Braniewie.

W Świnoujściu 1 sierpnia (wtorek) na parkingu pod sklepem Biedronka przy ulicy Fińskiej w godz. 10-15 odbędą się ekoquizy z nagrodami dla mieszkańców i turystów. Zapraszamy także do punktu informacji recyklingowej z bezpłatnymi materiałami edukacyjnymi.

Z kolei Fundacja ProKarton będzie rozdawała darmowe soki, promując swoje motto: "Pamiętaj, aby po wypiciu soku w kartoniku wyrzucić opakowanie do właściwego pojemnika, ponieważ żadne opakowanie nie powinno trafić na składowisko odpadów".

Partnerami wyprawy Cycling Recycling są: Remondis Electrorecycling, Electro-System Organizacja Odzyskui sieć sklepów Biedronka.

Autor: Organizator
comments powered by Disqus