Piątek, 21 września 2018r.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Spełnij swoje marzenia - zostań policjantem!

Praca

Spełnij swoje marzenia - zostań policjantem!

Foto: www.info.policja.pl

Zachodniopomorska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli jesteś zainteresowany pełnieniem służby w Policji, złóż dokumenty w świnoujskiej komendzie.

Służba w Policji to szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym. To zawód dla ludzi z pasją. Jesteś zainteresowany? To złóż odpowiednie dokumenty. Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji od 1 września br. takie dokumenty mogą osobiście złożyć w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu oraz tak jak dotychczas w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Jak wyglądają początki? Po przyjęciu do służby na około pół roku, już jako policjant, zostaniesz skierowany na szkolenie zawodowe podstawowe do jednej ze szkół policyjnych. Po zakończeniu tego szkolenia, w ramach adaptacji zawodowej, zostaniesz czasowo skierowany do pełnienia służby w Oddziale Prewencji Policji. Spędzisz tam 49 dni, podczas których musisz odbyć 37 służb. Celem tej adaptacji zawodowej jest podniesienie praktycznych umiejętności zdobytych podczas szkolenia zawodowego. Te umiejętności to między innymi: działania związane z zabezpieczaniem imprez masowych i ochroną obiektów ważnych dla bezpieczeństwa państwa, działania pościgowe, poszukiwania realizowane w ramach działań pododdziałów Policji. Po zakończeniu adaptacji trafisz do jednostki docelowej, gdzie rozpoczniesz pełnienie codziennej służby. I już – jesteś w naszych szeregach.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Zachodniopomorskiej Policji www.zachodniopomorska.policja.gov.pl lub pod numerem tel. 91 82 11 235 lub 91 82 11 261 bądź w Zespole Kadr i Szkolenia KMP w Świnoujściu tel. 91 32 67 611.

Zainteresowanym osobom  życzymy powodzenia w rekrutacji.

Autor: asp. sztab. Beata Olszewska
comments powered by Disqus