Piątek, 21 września 2018r.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Świnoujścianka walczy o tytuł najpiękniejszej Polki

Wybory Miss Polonia

Świnoujścianka walczy o tytuł najpiękniejszej Polki

Foto: Karolina Gajcy/Magazyn Wyspy

21-letnia Nikola Korniluk ze Świnoujścia zakwalifikowała się do ścisłego grona finalistek Miss Polonia. Do 26 listopada trwa smsowe głosowanie, dzięki któremu piękna świnoujścianka ma szansę zdobyć tytuł Miss Publiczności.

Nikola jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I. Obecnie studiuje logistykę na uczelni w Opolu. Mieszkańcy Świnoujścia znają ją między innymi z sesji modowych opublikowanych w lokalnym magazynie Wyspy. Bo modelingiem zajmuje się od dawna, a ta aktywność otworzyła jej drzwi do kolejnych pasji - podróżowania oraz, jak sama podkreśla, do poznawania świata. Z tych powodów dąży teraz do zdobycia tytułu najpiękniejszej Polki. Udział w dalszych etapach rywalizacji pozwoli jej nie tylko zwiedzić inne kontynenty, ale ma być drogą do działań wolontariackich, w których udzielała się jeszcze jako mieszkanka Świnoujścia. 

Aby wesprzeć świnoujściankę w zmaganiach o tytuł Miss Publiczności i awans do grona piątki finalistek, należy wysłać sms o treści MISSPOLONIA.10 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS).

Wielka gala Miss Polonia 2017 odbędzie się 26 listopada w Serocku. 

Autor: scie24
comments powered by Disqus