Sobota, 15 grudnia 2018r.

Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Nieprestiżowe Świnoujście

Rozmaitości

Nieprestiżowe Świnoujście

Foto: youtube.com / Lord Kruszwil

– W tym Świnoujściu nie ma niczego ciekawego, co mogłoby mnie choć trochę zainteresować – przekonuje z placu Wolności 17-letni youtuber o pseudonimie Lord Kuszwil. To niby tylko opinia młodego chłopaka, jednak w godzinę po publikacji film obejrzało 60 tys. osób, a pół tysiąca kliknęło „Lubię to”.

Widzimy tu skromny plac z kilkoma ubogimi fontannami. Po otaczających mnie budynkach mogę stwierdzić, że to miasto jest strasznie zacofane i kilkanaście lat temu zatrzymało się w rozwoju – oponuje 17-latek. I krytykuje wszystko, od pogody, restauratorów, którzy zamykają swoje lokale poza sezonem, po największy świnoujski hotel. – Pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu wyniósł mnie więcej niż lepszy hotel w zagranicznej miejscowości.

Po czym zachęca swoich młodych widzów do bardziej prestiżowej formy spędzania wakacji. Bo właśnie taki pomysł ma na siebie 17-letni youtuber. W swoich filmach radzi, jak skutecznie lansować się w ferrari, robi testy wytrzymałości drogim smartfonom, przekonuje, że godnie można czuć się tylko w Rolexie czy też... „prestiżowo” karmi kota i szykuje się do szkoły.

Głupoty? W sumie tak. Trzy godziny po ukazaniu się w internecie relacji młodego chłopaka, film obejrzało już ponad 100 tys. osób, a 10 tys. wyraziło mu aprobatę. To zapewne młodzi odbiorcy, którzy sporo wiedzy o świecie czerpią właśnie z podobnych kanałów na YouTube. Z sieci można dowiedzieć się także, że Lord Kuszwil w rzeczywistości nazywa się Marek Kruszel, ma więcej niż 17-lat i mieszka w bloku w Szczecinie.

Filmik dostępny jest tutaj.

Autor: scie24
comments powered by Disqus