Piątek, 22 lutego 2019r.

Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Świnoujście walczy o sejmik

Wybory Samorządowe

Świnoujście walczy o sejmik

Foto: Organizator

Dorota Turlejska będzie liderem listy SLD w wyborach do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z naszego okręgu. „Jedynki” z list Lewicy zostały przedstawione na konwencji partii w Starej Rzeźni w Szczecinie. - Nie wyobrażamy sobie sejmiku bez Doroty - mówi Dariusz Wieczorek, przewodniczący zachodniopomorskiego SLD.

- W Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego rozdziela się pieniądze na inwestycje i podejmuje strategiczne decyzje o przyszłości regionu. Tymczasem, w ostatniej kadencji nie mieliśmy w sejmiku naszego przedstawiciela. Miasto o takiej pozycji jak nasze nie może sobie pozwolić na kolejne cztery lata bez reprezentanta. W sejmiku zapadają najważniejsze decyzje dotyczące również naszego miasta - mówi Dorota Turlejska, kandydatka SLD do sejmiku województwa zachodniopomorskiego.

Prof. Bogusław Liberadzki podkreśla zaangażowanie Doroty Turlejskiej w sprawy lokalne i regionu. - Dorota jest wspaniałą osobą. Będzie walczyć o sprawy miasta i regionu w sejmiku. Jest zaangażowana w sprawy mieszkańców i bardzo wytrwała w swoich działaniach. Taka będzie również jako radna sejmiku - mówi prof. Bogusław Liberadzki.

Na konwencji radni SLD sejmiku obecnej kadencji podkreślali, że celem jest wywalczenie nawet sześciu mandatów w sejmiku spośród wszystkich trzydziestu. - Nie wyobrażamy sobie sejmiku bez Doroty - mówi Dariusz Wieczorek, przewodniczący zachodniopomorskiego SLD - SLD musi mieć w sejmiku dobrą reprezentację, a Dorota jest osobą bardzo znaną w Świnoujściu i aktywną społecznie. Zresztą już cztery lata temu osiągnęła bardzo dobry wynik podczas wyborów, a my potrzebujemy kandydatów, którzy mają doświadczenie i są znani w swoich środowiskach.

Autor: SLD
comments powered by Disqus