Czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Głosujcie na naszych w budżecie województwa

Program Społecznik

Głosujcie na naszych w budżecie województwa

Foto: scie24

Stowarzyszenie Kierunek Świnoujście zachęca do oddania głosu na nasze świnoujskie inicjatywy obywatelskie w Programie Społecznik. Głos oddajemy na jeden projekt o zasięgu powiatowym.

Festiwal Uśmiechu -  Kierunek Świnoujście
Bo uśmiech dziecka jest radością dorosłych - każda wspólna chwila dziecka z rodzicem niesie radość. Chcemy ofiarować Państwu niezapomniane chwilę z rodziną i obudzić w Państwu uśpione dziecko... Bawcie się, śmiejcie, twórzcie niezapomniane, wspólne wspomnienia z dala od komputerów, telefonów. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia!Przed nami gry i zabawy dla dzieci przy użyciu m.in. baniek mydlanych.

Integracja świnoujskiego sektora NGO wokół idei utworzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Świnoujściu
Celem Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego jest integracja lokalnego środowiska NGO wokół idei utworzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Świnoujściu. W tym celu zorganizowany zostanie wyjazd studyjny GRDPP oraz NGO do COP w Koszalinie. Uzyskane informacje Rada przekaże na spotkaniu integracyjnym NGO w Świnoujściu.

Piknik Sportowy z klubem ULKSW Pomorze Świnoujście, w ramach pikniku pokazy taekwondo różnych grup wiekowych, gry i zabawy sportowe, degustacja zdrowej żywności kuchni polskiej i koreańskiej (azjatyckiej) i loteria fantowa.

Planeta Świnoujście
Jak wielki wpływ mamy na otaczający nas świat? Jak wielki wpływ ma otaczający świat na nas? Czy tak bardzo różnimy się od zwierząt? Czy wiemy co robić, gdy ktoś potrzebuje pomocy? Czy patrząc, naprawdę widzimy wszystko? Cykl zajęć, nie tylko o człowieku, zwierzętach, rozwijaniu pasji i zainteresowań - cykl umiejętnego działania, reakcji i widzenia

oraz trzy głosy o zasięgu regionalnym jedyny projekt z Świnoujścia to

Pies i wszystko o nim - fundacja „I see You-Widzę Cię”
Pies, zwierzę, przyjaciel... Czy wiesz o nim wszystko? Czy znasz jego potrzeby gatunkowe ? Jak radzi sobie w Schronisku? Co robić, gdy się zgubi? Jakie są nasze obowiązki i prawa wobec naszych merdających przyjaciół? Nie jesteś pewien? Podzielimy się z Tobą wiedzą! Abyś nie był tylko posiadaczem, ale i opiekunem... Przyjacielem swojego psa.

Głosowanie trwa do 20 lipca 2018 r. do godziny 20:00., głosować mogą mieszkańcy Pomorza Zachodniego, który ukończyli 16 rok życia. Link: pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

Autor: Stowarzyszenie Kierunek Świnoujście
comments powered by Disqus